Novinky každý den

Jako jediní prodejci sběratelských předmětů v České republice přidáváme nové položky na náš web, každý den.

Ty naleznete v sekci novinky

Samozřejmě se může stát, že někdy nové položky mít nebudeme, ale každý den pracujeme na maximum, abychom Vám poskytli jedinečné sběratelské předměty. 

Garantujeme originalitu nabízených předmětů

Pokud u nabízeného předmětu je napsáno, že se jedná o originál, tak plně garantujeme originalitu a dobovou autenticitu takového předmětu.

Tuto garanci zaručujeme vrácením plné částky za zakoupený předmět.

Možnost osobní prohlídky sběratelského předmětu

Jelikož před Vámi nic neskrýváme, můžete si po domluvě prohlédnout vybraný sběratelský předmět u nás v sídle společnosti v Praze.

Individuální přístup

Standardem naší společnosti je individuální přístup ke každému zákazníkovi. 

Jako zákazník u nás naleznete profesionální přístup, snahu přizpůsobit se Vašim požadavkům a vyhovět individuálním potřebám.

Pokud sháníte jakýkoli sběratelský předmět, můžete se na nás obrátit přes poptávkový formulář a my se Vám budeme snažit předmět obstarat. 

Vaše spokojenost je naším cílem!

Poradentství v oblasti alternativních investic

Našim zákazníkům nabízíme odborné poradenství v rámci sběratelských předmětů a alternativních investic.

Zabýváme se vytvářením portfólií, skládajících se z vybraných alternativních investic sběratelských oborů, jako je filatelie, faleristika, numismatika  a vybraná militaria.

Díky nám můžete výhodně investovat peněžní prostředky do něčeho hmatatelného s historickým obsahem a jistou unikátností. Právě ona unikátnost je zárukou zhodnocení Vašich finanční prostředků.

V případě zájmu se na nás můžete kdykoliv obrátit