Výkup sběratelských předmětů a starožitností

Jsme specialisté na výkup sběratelských předmětů, starožitností i celých sbírek

Předměty Vám oceníme a nabídneme Vám nejvýhodnější nabídku

Částky vyplácíme v hotovosti či převodem na účet. U nás vždy získáte nejlepší nabídku.

Spolupracujeme se znalci, kteří patřičně ocení Váš majetek.

Zachováváme diskrétnost a vždy k zákazníku přistupujeme s individuálním přístupem.

Můžeme vykoupit i celé pozůstalosti po sběratelích. 

Níže naleznete příklady předmětů, které vykupujeme:

Filatelie: 

Vykupujeme poštovní známky, dopisy, pohlednice, celé sbírky, alba, historické předměty související s filatelií a poštovnictvím, filatelistické rarity a unikáty. 

Příkladem mohou být československé poštovní známky z období první republiky, poštovní známky z období Rakousko - uherska, císařské dopisy, evropské a koloniální známky. 

Faleristika:

Vykupujeme řády a vyznamenání, odznaky, medaile,plakety, dekrety k jednotlivým vyznamenáním, etuje a krabičky či faleristické rarity a unikáty. 

Příkladem vykupovaných vyznamenání mohou být rakousko - uherské řády a vyznamenání, druhoválečná německá vyznamenání a odznaky, československá vyznamenání z první republiky, ale také vzácná vyznamenání z období ČSSR. Dekrety a etuje k vyznamenáním, darovací listy či dokumenty související s faleristikou. 

Militaria:

Vykupujeme vojenské předměty převážně do roku 1945. Můžete nám také nabídnout nějaké zajímavé předměty po roce 1945 související s Československou armádou. Specializujeme se na válečné předměty z období Rakousko - Uherska, Československé republiky a druhoválečného Německa.

Příkladem vykupovaných militarií mohou být uniformy, helmy, výzbroj a výstroj, doplňky uniforem, bodáky a bajonety, dýky a kordíky, šavle, nože, fotografie a deníky, vojenské hodinky, knihy, mapy, opasky a přezky, čepice, brigadýkry či příslušenství ke střelným zbraním.

Hodiny a hodinky:

Naše společnost taktéž vykupuje hodiny a hodinky. Specializujeme se na starožitné a vojenské hodinky, kapesní i náramkové. Dále vykupujeme i moderní značkové hodinky. 

Příkladem vykupovaných předmětů mohou být zlaté kapesní hodinky, stříbrné kapesní hodinky i kapesní hodinky z obecného kovu, dále starožitné náramkové hodinky, hodinky se stopkami, letecké hodinky, vojenské hodinky, pozorovací hodiny a hodinky, náramkové chronografy, bicí hodinky či hodinky s kalendářem.

Vykupujeme taktéž značkové hodinky, především značek:A. Lange & Sohne, Breitling, Tag Heuer, Omega, IWC Schaffhausen, Zenith, Glashutte Original, Vacheron Constantin, Patek Philippe, Rado, Rolex, Porsche design, Cartier, Ulysse Nardin, Hublot, Audemars Piguet, Panerai, Longines, Jaeger-LeCoultre, Nomos, Tissot, Oris, Richard Mille, Tudor, Chopard, Bell&Ross, Eterna, Franck Muller, Fortis, Breguet, Bovet, Maurice Lacroix. Kromě výše uvedených vykupujeme také zachovalé hodinky Prim či vojenské hodinky Prim Orlík.

Šperky:

Taktéž vykupujeme šperky a předměty z drahých kovů. Velice dobře zaplatíme za starožitné šperky ze zlata, stříbra či platiny, popřípadě za předměty z drahých kovů s drahými kameny. 

U předmětů z drahých kovů určíme ryzost a následně je ohodnotíme. Pokud mají nějaký kámen, určíme i jej. 

Mezi takovéto předměty můžeme ku příkladu uvést zlaté prsteny, náušníce, řetízky, náramky, koliéry, náhradelníky, diadémy či přivěšky. Dále předměty s drahými kameny jako jsou diamanty, safíry, rubíny,smaragdy, české granáty atp.

Můžete nám však nabídnout i moderní předměty z drahých kovů.

Mince a bankovky:

Vykupujeme mince a bankovky z různých období. Od Antiky po současnost. Vykupujeme taktéž investiční zlaté a stříbrné mince.

Autogramy a podpisy:

Naše společnost vykupuje taktéž autogramy a podpisy slavných osobností a jedinečných osobností z dějin. S výkupem podpisů souvisí i výkup listin, nak terých jsou tyto osobnosti podepsány. Mezi takové listiny patří například dopisy, různá prohlášení, dekrety, korespondence, zápisky, notové a hudební zápisy, podepsané fotografie, celá originální díla a rukopisy.

Příkladem vykupovaných podpisů jsou různí umělci ze světa hudby, společenských dějin, prezidenti i diktátoři, osobnosti z období druhé světové války, panovníci, revolucionáři, hudební skladatelé, představitelé státu, vědci, historici, osobnosti které sa zapsaly do světových i evropských dějin atp. 

Starožitnosti:

Kromě výše uvedeného vykupujeme i další sběratelské předměty a starožitnosti.

Pokud si myslíte, že máte nějakou zajímavou věc na prodej, kontaktujte nás.

Máme sídlo v Praze, ale působíme po celé ČR.

Děkujeme Vám za nabídku

Tým JURIS REAL Gallery