Po 2 letech intenzivní práce (někdy až 12 hodin denně) a celkem ca. 3 000 hodinách rešerší, studia a psaní, je má kniha s názvem Poštovní známky – koníček, nebo investice? konečně hotova. Na 350 stranách v ní najdete vše, co potřebujete vědět o vzácnosti a případném investování do poštovních známek. Dočtete se tam také desítky zajímavých příběhů spojených s nejvzácnějšími známkami ze skoro 100 různých zemí.

Kniha je určena především pro mírně až středně pokročilé filatelisty, ale i opravdoví specialisté v ní najdou mnoho zajímavých informací.

Dovolím si zde zmínit malou část recenze, kterou napsal pan Jaromír Petřík st., šéfredaktor časopisu Merkur Revue (celá recenze vyjde v lednovém čísle tohoto časopisu):

„Už na první pohled autor ohromí čtenáře zcela mimořádným rozsahem svojí knihy. Ono, zabývat se raritami jednoho, nebo několika států zde již bylo, právě v mnou zmiňovaných knihách.

Jenže, Radek Novák shromáždil rarity včetně vyobrazení a údajů z 93 zemí celého světa a velké množství údajů z mnoha aukcí celého světa.

Co k tomu dodat?

Snad jen to, že něco takového se doposud žádnému autorovi na světě nepodařilo, ani se o to nikdo nepokusil. Už jen tyto údaje dávají tušit, že jde o jedinečné a zcela mimořádné dílo.“

Rozměry knihy jsou 170x242 mm, 352 stran, 115 gr papír.

Pro objednání navštivte web: http://www.postovni-znamky.eu/kontakt

Radek Novák